Stancu: Îmi era dor să vin la un meci al Stelei
23:29, 19 Mart. 2011
Atacantul echipei Galatasaray, Bogdan Stancu, a declarat, sâmbătă seară, că regretă că Steaua nu a câştigat meciul cu FC Vaslui, încheiat la egalitate, scor 1-1, în etapa a XXII-a a Ligii I.