Ion Crăciun: Am ratat mult azi, dar calificarea s-a pierdut la Sarajevo
20:56, 03 Mart. 2011
Antrenorul echipei HCM Constanţa, Ion Crăciun, a declarat, joi, după ce formaţia sa a ratat calificarea în optimile Ligii Campionilor, că jucătorii săi au ratat mult în meciul cu Ciudad Real, scor 25-34, dar că prezenţa în optimi s-a ratat în partida din deplasare cu HC Bosna Sarajevo.