Ministrul israelian de Externe: Relaţiile Israelului cu SUA se deteriorează. Avem nevoie de alţi aliaţi
17:00, 20 Nov. 2013
Relaţiile Israelului cu Statele Unite se deteriorează, iar statul evreu are nevoie de alţi aliaţi, cu interese comune, afirmă ministrul israelian de Externe, Avigdor Lieberman, citat de site-ul Ynetnews.