Sute de biciclişti au protestat faţă de lipsa pistelor şi îngrădirea aceesului în centrul Timişoarei: „Vreau să mă simt în siguranţă” – GALERIE FOTO
15:14, 09 Oct. 2016
Timişorenii, nemulţumiţi de condiţiile din oraş pentru biciclişti, s-au plimbat pe lângă vehicule, duminică, în centrul oraşului şi au afişat pancarte cu mesaje precum "Vreau să mă simt în siguranţă pe bicicletă", transmite corespondentul MEDIAFAX.