Boc spune că se doreşte instituirea managementului privat la toate companiile de stat
14:09, 28 Apr. 2011
Premierul Emil Boc a declarat, joi, la Târgu Jiu, că Guvernul doreşte instituirea managementului privat la companiile de stat ca o alternativă la situaţia actuală, aceasta fiind o soluţie pentru îmbunătăţirea actului de conducere a acestor companii, transmite corespondentul MEDIAFAX.