- Home
- Life-Inedit
- BUCUREŞTI, (29.01.2017, 18:30)
LOTO 6 DIN 49, LOTO 5 DIN 40, JOKER ŞI NOROC: Numerele extrase duminică, 29 ianuarie
Duminică, 29 ianuarie, vor avea loc noi trageri loto, după ce la tragerile loto de joi, 26 ianuarie, s-au înregistrat 9414 câştiguri în valoare totală de peste 491.800 lei.
Urmărește
27837 afișări
LOTO 6 DIN 49, LOTO 5 DIN 40, JOKER ŞI NOROC
UPDATE: Numerele extrase duminică, 29 ianuarie
Loto 6 din 49: 38, 27, 49, 17, 13, 44
Joker: 44, 10, 11, 8, 17 + 17
ULTIMELE ȘTIRI
-
Israel și SUA continuă la Doha negocierile privind acordul de încetare a focului în Gaza. Trump își menține avertismentul că „se va dezlănțui iadul în Orientul Mijlociu” dacă Hamas nu eliberează ostaticii până la învestirea sa de pe 20 ianuarie
-
Raport: Iranul şi ţările europene vor continua discuţiile privind programul nuclear al Teheranului
-
Ar putea Elon Musk să cumpere TikTok pentru ca platforma să nu fie interzisă în SUA? Anunţul reprezentanţilor
-
Prognoza meteo pentru următoarele 4 săptămâni: temperaturi mai ridicate decât cele normale
Loto 5 din 40: 32, 10, 24, 31, 33, 18
Noroc: 2 7 5 8 5 5 6
Super Noroc: 7 3 0 4 0 6
Noroc Plus: 5 0 2 3 1 9
La Loto 6/49, la categoria I, se înregistrează un report în valoare de peste 414.600 lei (peste 92.000 de euro).
La Noroc este în joc un report cumulat în valoare de peste 1,86 milioane lei (peste 413.400 de euro).
În urmă tragerii de joi, la jocul Joker, la categoria I, se înregistrează un report în valoare de peste 2,44 milioane lei (peste 544.000 de euro).
La Noroc Plus se înregistrează un report în valoare de peste 38.800 lei (peste 8.600 euro).
La Loto 5/40, la categoria I, se înregistrează un report în valoare de peste 58.600 lei (peste 13.000 de euro).
La Super Noroc se înregistrează un report în valoare de peste 61.150 lei (peste 13.500 de euro).
Citește pe alephnews.ro: Este în interesul TĂU ca Guvernul României să fie format din manageri independenți de partide, consacrați în companii private și corporații? VOTEAZĂ AICI / Sondaj Aleph News – Mediafax – Ziarul Financiar
Conținutul website-ului www.mediafax.ro este destinat exclusiv informării și uzului dumneavoastră personal. Este interzisă republicarea conținutului acestui site în lipsa unui acord din partea MEDIAFAX. Pentru a obține acest acord, vă rugăm să ne contactați la adresa vanzari@mediafax.ro.
Cum afectează muzica modul în care iubești? Ana Maria Ambrosă, psiholog: „Muzica reflectă adesea trăsături de personalitate”
Cum ar arăta viaţa fără asigurări: câţi bani ar trebui să scoată din buzunar un român fără asigurare de călătorie şi sănătate
Oficial Direcţia Informaţii Militare: este un grad de probabilitate scăzut pentru o confruntare Rusia – NATO
Soțul Monicăi Gabor a încercat să țepuiască chirurgul vedetelor de la Hollywood! Miza: o vilă de 85 milioane de dolari! A urmat moartea șocantă a medicului și...
CANCAN.RO
Anunțul meteorologilor ACCUWEATHER pentru 24 ianuarie 2025. Ce temperaturi vom avea în următoarea minivacanță
GANDUL.RO
Ministrul Justiţiei: La sfârşitul lunii martie cred că SIIJ poate fi desfiinţată. "Această Secţie şi-a ratat rolul pe care l-ar fi putut avea"
ULTIMA ORǍ
vezi mai multe