Andreea Esca a cântat în duet cu Horia Brenciu, la Sala Palatului – VIDEO
20:31, 23 Dec. 2012
Vedeta Pro TV Andreea Esca a cântat în duet cu Horia Brenciu, la Sala Palatului din Capitală, piesa "Les Champs Élysées" a lui Joe Dassin, informează protv.ro.