- Home
- Meteo
- BUCUREŞTI, (16.10.2020, 10:37)
- Andreea Tobias
- Home
- Video
- Politic
- Vești bune
- Economic
- Social
- Externe
- Healthcare Trends
- Marius Tucă Show
- Gândurile lui Cristoiu
- Coronavirus
- Facem România bine
Vremea în Capitală. Prognoză meteo specială pentru Bucureşti: ANM anunţă ploi şi temperaturi de 10 grade
- ANM a emis o prognoză specială pentru Bucureşti, valabilă de vineri seară până sâmbătă dimineaţă.
- Bucureştenii vor avea parte de ploi şi 10 - 11 grade .
1139 afişări

De vineri ora 18.00 până sâmbătă ora 10.00, temporar înnorările vor fi accentuate şi vor fi perioade cu manifestări specifice instabilităţii atmosferice.
Ploile vor avea şi caracter torenţial, dar cantităţile de apă vor putea fi în general moderate(10...15 l/mp).
ANM anunţă şi descărcări electrice. Vântul va sufla slab şi moderat. Temperatura minimă va fi de 10...11 grade.
ULTIMELE ȘTIRI
-
VIDEO. Bulibaşa romilor din Vrancea, ucis de o roată desprinsă de la un camion. Momentul a fost transmis live pe Facebook
-
Dr. Beatrice Mahler, despre particularitatea noului val al pandemiei, hepatocitoliza: ”O reacţie a ficatului destul de importantă”
-
Prinţul Harry şi Meghan Markle, dezvăluiri despre Familia Regală britanică. Ducesa de Sussex a mărturisit că s-a gândit chiar la suicid
-
Virgil Musta propune soluţii pentru a evita ca bolnavii în stare gravă să nu poată beneficia de oxigen în spitale
Pentru cele mai importante ştiri ale zilei, transmise în timp real şi prezentate echidistant, daţi LIKE paginii noastre de Facebook!
Urmărește Mediafax pe Instagram ca să vezi imagini spectaculoase și povești din toată lumea!


Conținutul website-ului www.mediafax.ro este destinat exclusiv informării și uzului dumneavoastră personal. Este interzisă republicarea conținutului acestui site în lipsa unui acord din partea MEDIAFAX. Pentru a obține acest acord, vă rugăm să ne contactați la adresa vanzari@mediafax.ro.




GANDUL.RO



ULTIMA ORǍ
vezi mai multe