Prima pagină » Politic » Pandele: M-am urcat cu picioarele pe catedră ca să mă vadă lumea. Aşa mi-a dat mie prin cap

Pandele: M-am urcat cu picioarele pe catedră ca să mă vadă lumea. Aşa mi-a dat mie prin cap

Primarul oraşului Voluntari, Florentin Pandele, a recţionat după ce o poză în care acesta apare urcat cu picioarele pe o catedră la festivitatea de început de an şcolar a devenit virală.
Narcis Rosioru
13 sept. 2016, 15:30, Politic
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da