A venit la spital cu mâna într-o pungă! Medicii se chinuie să o replanteze – VIDEO
15:48, 28 Oct. 2010
Un bărbat de 51 de ani a ajuns la Spitalul de Urgenţe din Iaşi cu braţul drept smuls complet după ce i-a fost retezat de o bandă transportoare, pacientul urmând a fi supus unei intervenţii chirurgicale complexe, medicii încercând replantarea braţului.