Băsescu: Multe sindicate sunt în bună înţelegere cu angajatorii care lucrează la negru
00:20, 02 Nov. 2010
Preşedintele Traian Băsescu a declarat luni seară, la TVR, că bănuieşte că sindicatele că sunt "în bună înţelegere" cu angajatorii care folosesc forţă de muncă la negru, menţionând că acestea nu sunt de acord cu flexibilizarea Codului Muncii.