Gigi Becali: Steaua a jucat extraordinar, am fost clar peste ei
21:44, 02 Apr. 2011
Finanţatorul FC Steaua, Gigi Becali, a apreciat sâmbătă evoluţia echipei pregătite de Sorin Cârţu în meciul cu FC Timişoara, terminat la egalitate, scor 0-0, menţionând că steliştii au fost clar peste cei de la Timişoara şi că nu are ce să le reproşeze.