Marian Pană: FC Vaslui a câştigat meritat, dar şi noi am făcut un joc bun
19:30, 01 Apr. 2011
Antrenorul echipei Unirea Urziceni, Marian Pană, a declarat că FC Vaslui a câştigat meritat partida de vineri, din etapa a XXIII-a a Ligii I, însă a apreciat jocul formaţiei sale, menţionând că dacă jucătorii vor continua să evolueze astfel se vor salva de la retrogradare.