Iohannis despre întâlnirea cu Dragnea: Am rezolvat 80% din ce era de discutat despre descentralizare
14:56, 10 Oct. 2013
Prim-vicepreşedintele PNL, Klaus Iohannis, a calificat drept "bună" discuţia pe care a purtat-o cu vicepremierul Liviu Dragnea pe tema descentralizării, afirmând că astfel s-a rezolvat "cam 80 la sută din ce a fost de discutat" pe acest subiect.