CONCURSUL DE TITULARIZARE: FSE „Spiru Haret”: Examenul a fost riguros. Concurenţii au avut rezultate bune
13:52, 05 Aug. 2013
Examenul de titularizare din acest an a fost unul riguros, iar concurenţii au avut rezultate bune, în condiţiile în care învăţământul nu mai este de mult atractiv pentru absolvenţi, apreciază Federaţia Sindicatelor din Educaţie (FSE) "Spiru Haret".