Boc a sosit la Guvern escortat doar de maşini ale SPP, nu şi de Poliţie
16:27, 26 Sept. 2010
Premierul Emil Boc a sosit, duminică, la sediul Guvernului condus doar de maşini aparţinând Serviciului de Protecţie şi Pază (SPP), fără ca din escortă să facă parte şi echipaje ale Poliţiei.