Boc, invitat în 20 septembrie la Camera Deputaţilor, să-şi facă bilanţul
16:00, 14 Sept. 2010
Biroul Permanent al Camerei Deputaţilor a aprobat, marţi, solicitarea liderului grupului PNL pentru organizarea în data de 20 septembrie a unei dezbateri, cu participarea premierului Emil Boc, în care să se facă un bilanţ al guvernării şi să fie prezentate măsurile de relansare economică.