Liderii PDL s-au reunit la Guvern pentru a discuta cu Boc înaintea noii sesiuni parlamentare
12:18, 31 Aug. 2010
Mai mulţi lideri din conducerea PDL s-au reunit, marţi, la Palatul Victoria, pentru a discuta cu primul-ministru Emil Boc înaintea noii sesiuni parlamentare şi a analiza activitatea membrilor Guvernului, pe care premierul o va prezenta miercuri grupurilor parlamentare democrat-liberale.