Liderii G20 vor dezbate problema pandemiei de COVID-19 într-o videoconferinţă
05:25, 25 Mart. 2020
Liderii ţărilor care fac parte din G20, grupul celor mai puternice 20 de economii din lume, vor participa, joi, la o conferinţă video în cadrul căreia vor discuta despre pandemia de COVID-19, scrie Reuters. Miniştrii de finanţe a ţărilor membre G20 şi şefii celor mai mari bănci din lume, au convenit în cadrul unei conferinţe […]