primarie

Videanu: Luăm terenuri de la ADS pentru a rezolva problema retrocedărilor

Muncipalitatea vrea să preia de la Administraţia Domeniilor Statului (ADS) suprafeţe de teren de la marginea Capitalei pentru a rezolva problema retrocedărilor, în momentul de faţă Primăria având soluţii doar pentru "1-2 la sută" din totalul cererilor, a declarat, joi, agenţiei MEDIAFAX, primarul Adriean Videanu.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da