Bucureştiul nu mai are contract de dezinsecţie şi deratizare, existând riscul unei epidemii
17:01, 23 Feb. 2016
Capitala a rămas din luna decembrie a anului trecut fără contractul de deratizare şi dezinsecţie pe care îl avea cu firma 3D România, în acest moment existând riscul izbucnirii unei epidemii, se arată într-un proiect de hotărâre, care va fi votat în şedinţa CGMB din 29 februarie.