Boc: Opoziţia trebuie să aibă emoţii pentru rezultatul votului la moţiune, nu Guvernul
11:06, 27 Oct. 2010
Premierul Emil Boc a afirmat, miercuri, la sosirea la Palatul Parlamentului, că membrii opoziţiei trebuie să aibă emoţii pentru rezultatul votului la moţiunea de cenzură şi nu reprezentanţii Guvernului.