Voinescu: M-am liniştit în privinţa moţiunii după ce am văzut Congresul PSD
16:01, 24 Oct. 2010
Deputatul PDL Sever Voinescu a declarat, duminică, la Timişoara, că s-a "liniştit în privinţa moţiunii" după ce a văzut Congresul PSD şi a citit programul acestora de guvernare, care este "fantasmagoric".