Doi militari americani, ucişi într-un schimb de focuri cu un agent de informaţii afgan
12:19, 09 Iul. 2011
Doi militari americani au fost ucişi, iar un al treilea a fost rănit, sâmbătă, într-un schimb de focuri, după o dispută cu un membru al agenţiei afgane pentru informaţii, care a murit în urma incidentului, relatează AFP.