Predoiu: Am cerut o comunicare mai bună între ISU şi grupa operativă centrală
21:51, 07 Feb. 2012
Primul-ministru interimar, Cătălin Predoiu, a declarat, marţi seara, că a solicitat o comunicare mai bună între Inspectoratele pentru Situaţii de Urgenţă şi Grupa operativă centrală de la Bucureşti, între preşedinţii de consilii judeţene şi prefecţi, iar informaţiile să fie corecte, exacte.