Un bărbat din Iaşi s-a spânzurat din cauza datoriilor mari la întreţinere
16:40, 26 Ian. 2011
Un bărbat din Iaşi s-a spânzurat, miercuri dimineaţă, în locuinţa sa, soţia acestuia susţinând că gestul ar fi fost motivat de teama pierderii apartamentului, din cauza restanţelor foarte mari la întreţinere, transmite corespondentul MEDIAFAX.