Angajaţii Direcţiei de Finanţe Timiş au întrerupt activitatea şi au ieşit pe holurile instituţiei
09:27, 14 Oct. 2010
Peste 200 de angajaţi ai Direcţiei Generale a Finanţelor Publice Timiş s-au strâns, joi dimineaţa, în holul instituţiei, ei hotărând să continue protestele începute miercuri, pe perioadă nelimitată.