Prima pagină » Sport » Irina Begu, eliminată în turul secund la Wimbledon

Irina Begu, eliminată în turul secund la Wimbledon

Jucătoarea română de tenis Irina Begu, locul 64 WTA, a fost eliminată, miercuri, în turul doi al turneului de la Wimbledon, al treilea Grand Slam al anului.
Irina Begu, eliminată în turul secund la Wimbledon
Denis Şchiopu
05 iul. 2017, 16:29, Sport
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da