Dumitru Dragomir: Nu a fost un an grozav pentru fotbalul românesc, dar nici unul rău
20:19, 17 Dec. 2010
Preşedintele LPF, Dumitru Dragomir, a declarat, vineri, că 2010 nu a fost un an "grozav" pentru fotbalul românesc, dar nici unul rău, precizând că are un regret, faptul că "ultimul minut persecută fotbalul din ţara noastră de ani de zile", aluzie la eliminarea Stelei din Liga Europa.