Poli Iaşi va renunţa la opt jucători
12:46, 22 Dec. 2010
Preşedintele-demisionar al clubului ACSMU Poli Iaşi, Grigore Sichitiu, care însă a fost mandatat de Comitetul Director să se ocupe în continuare de gruparea din dealul Copoului, a declarat, miercuri, pentru MEDIAFAX, că în această iarnă va renunţa la opt jucători.