Viceprimarul Capitalei: Bucureştenii şi-au luat maşinile drept umbrelă pe ploaie
11:29, 02 Oct. 2013
Viceprimarul Capitalei Marcel Nicolaescu a declarat, miercuri, că în cele două zile de precipitaţii, bucureştenii şi-au luat "maşinile drepte umbrele", volumul traficului din Bucureşti fiind în această perioadă "imens" faţă de o zi obişnuită.