Argeş: Doi poliţişti, răniţi după ce autospeciala în care se aflau s-a ciocnit cu un TIR, pe DN 7
10:53, 14 Ian. 2014
Doi poliţişti şi o persoană pe care aceştia o însoţeau pentru o expertiză la Institutul de Medicină Legală din Bucureşti au fost răniţi, marţi dimineaţă, după ce maşina de poliţie în care se aflau şi care aparţine Inspectoratului Judeţean Vâlcea s-a ciocnit cu un TIR, pe DN 7, în judeţul Argeş.