Dolj: Un mort şi patru răniţi, după ce maşina în care erau a intrat într-un stâlp. Şoferul a fugit de la locul accidentului
10:14, 24 Dec. 2013
Un tânăr a murit şi alţi patru au fost răniţi, în noaptea de luni spre marţi, după ce maşina în care se aflau a intrat într-un stâlp de beton, pe DN 55, în judeţul Dolj, iar şoferul vinovat a fugit de la locul faptei, fiind căutat de poliţişti.