România a câştigat patrulaterul de gimnastică desfăşurat în Sala Polivalentă
20:56, 07 Iul. 2012
Echipa României, formată din Diana Chelaru, Diana Bulimar, Sandra Izbaşa, Cătălina Ponor, Amelia Racea şi Larisa Iordache, a câştigat Concursul Internaţional de Gimnastică Feminină desfăşurat, sâmbătă, în Sala Polivalentă din Bucureşti.