Timişoreancă amendată după ce a inventat un pericol de incendiu pentru că şi-a uitat cheile
16:38, 01 Aug. 2019
O timişoreancă a fost amendată cu 500 de lei după ce a chemat pompierii spunând că i s-a blocat uşa şi în casă are o oală uitată pe foc. Pompierii au constatat că iminentul incendiu a fost inventat pentru că femeia îşi uitase cheile în locuinţă.