Hagi: Mă voi implica mai mult la echipă, dar nu voi sta pe bancă la meciuri
18:06, 18 Iun. 2013
Patronul clubului Viitorul Constanţa, Gheorghe Hagi, a declarat, marţi, la Sport.ro, că se va implica mai mult în activitatea curentă a echipei de fotbal, însă a precizat că nu va lua loc pe banca tehnică la meciurile oficiale, ci doar la cele din cantonamente.