Ziariştii din Timişoara, jigniţi de primarul Nicolae Robu: Există tot felul de variante de prostituţie | VIDEO
17:17, 02 Mart. 2018
Jurnaliştii de la cele mai importante publicaţii din Timişoara au părăsit, vineri, conferinţa primarului Nicolae Robu, după ce au fost comparaţi cu “prostituate” şi jigniţi pentru că au scris despre deszăpezire şi datoriile societăţii de termoficare a oraşului, transmite corespondentul MEDIAFAX.