Horia Tecău, la un turneu demonstrativ la care participă şi Serena Williams
13:24, 26 Nov. 2015
Serena Williams va disputa, joi, primul meci după eliminarea în semifinalele US Open, care a privat-o de Marele Şlem, urmând a o întâlni pe Caroline Wozniacki, într-o partidă demonstrativă ce va avea loc la Herning (Danemarca), parte dintr-un eveniment la care este invitat şi Horia Tecău.