Korodi: S-a creat o isterie politică atunci când s-a vorbit de reorganizare
21:02, 06 Iul. 2011
Deputatul UDMR Korodi Attila susţine că "s-a creat o isterie politică atunci când s-a vorbit de reorganizare" şi spune că ar trebui să se discute despre această temă cu "mai multă înţelegere", afirmând că "nimeni nu a văzut decât problema maghiarilor", transmite corespondentul MEDIAFAX.