Domenech: Doresc mult noroc succesorului meu, am iubit echipa Franţei
19:35, 22 Iun. 2010
Selecţionerul Raymond Domenech a declarat, marţi seară, după eliminarea de la Cupa Mondială, că îi doreşte mult noroc succesorului său şi a subliniat că a iubit echipa Franţei, "care are totul pentru a reuşi".