Un şoarece pe teren la meciul Manchester United - Southampton, încheiat 0-1 - VIDEO

Un şoarece a intrat pe teren în timpul meciului Manchester United - Southampton, scor 0-1, disputat sâmbătă seară, în etapa a XXIII-a a campionatului Angliei, informează The Guardian.

Un şoarece pe teren la meciul Manchester United - Southampton - VIDEO

Şoarecele a fost văzut fugind aproape de marginea terenului în minutul 74 al partidei.

Formaţia Southampton, fără Florin Gardoş, românul nefiind refăcut în urma unei accidentări, a învins, sâmbătă, în deplasare, cu scorul de 1-0, echipa Manchester United, la un an de când a înregistrat o victorie similară în ediţia trecută a Premier League.

Sâmbătă, golul a fost marcat de Austin, în minutul 87.

La 11 ianuarie 2015, Southampton s-a impus pe Old Trafford în faţa formaţiei Manchester United datorită unui gol înscris de Tadici, în minutul 69. Gardoş a jucat în acel meci din minutul 20.

Alte rezultate înregistrate în partidele de sâmbătă din Premier League:

Watford - Newcastle United 2-1

Au marcat: Ighalo '46, Cathcart '58 / Lascelles '71

Costel Pantilimon a fost rezervă la Watford.

West Bromwich Albion - Aston Villa 0-0

Meciul West Ham United - Manchester City are loc tot sâmbătă, iar partidele Everton - Swansea City şi Arsenal Londra - Chelsea Londra sunt programate duminică.

Dacă ţi-a plăcut articolul, urmăreşte MEDIAFAX.RO pe FACEBOOK »

Taguri:
FOTBAL ,
INSOLIT ,
ŞTIRILE ZILEI
Versiunea: mobil  |  completa

Citarea se poate face în limita a 250 de semne. Nici o instituţie sau persoană (site-uri, instituţii mass-media, firme de monitorizare) nu poate reproduce integral scrierile publicistice purtătoare de Drepturi de Autor fără acordul Mediafax SA.

ULTIMA ORĂ
DECIZIA care poate răsturna toate în ziua alegerilor. Niciun partid NU a prevăzut că aşa ceva se poate întâmpla