Prima pagină » Știri externe » Întreaga echipă de administrare a Departamentului de Stat a demisionat

Întreaga echipă de administrare a Departamentului de Stat a demisionat

Întreaga echipă de oficiali care se ocupă de administrarea Departamentului de Stat al SUA a demisionat după ce Rex Tillerson şi-a ocupat funcţia de secretar la Casa Albă, informează CNN.
Întreaga echipă de administrare a Departamentului de Stat a demisionat

Recomandarea video

Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da