Prima pagină » Știri externe » URAGANUL SANDY: Peste opt milioane de locuinţe au rămas fără electricitate în SUA

URAGANUL SANDY: Peste opt milioane de locuinţe au rămas fără electricitate în SUA

Peste opt milioane de locuinţe au rămas fără electricitate în 18 state din nord-estul SUA şi în Washington DC, din cauza Uraganului Sandy, anunţă Departamentul american al Energiei.
URAGANUL SANDY: Peste opt milioane de locuinţe au rămas fără electricitate în SUA

Recomandarea video

Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da