Constanţa: Un poliţist a murit după ce s-ar fi împuşcat accidental
13:41, 11 Dec. 2010
Un poliţist de la Transporturi Feroviare Gară Constanţa a murit, sâmbătă dimineaţă, după ce, potrivit ipotezei anchetatorilor, s-ar fi împuşcat accidental, în piept, cu o armă cu gloanţe de cauciuc, aflată în dotarea postului de poliţie.