Antrenorul naţionalei de handbal feminin, Ambros Martin, înaintea meciului României cu Olanda: Trebuie să fim concentraţi tot timpul în apărare
12:05, 16 Dec. 2018
Antrenorul naţionalei de handbal feminin a României, Ambros Martin, a declarat, pentru ProSport, înaintea meciului de duminică împotriva Olandei, contând pentru locul III la Campionatul european, că handbalistele trebuie să se concentreze pe faza de apărare.