Dragnea, pensionarilor PSD: Mă onorează că sunt acuzat că, împreună, am scos oamenii la vot
19:26, 01 Nov. 2013
Vicepremierul Liviu Dragnea le-a spus, vineri, participanţilor la Conferinţa Naţională a Pensionarilor Social-Democraţi, că este "onorat" să fie acuzat că, împreună cu ei, a scos oamenii la vot, afirmând că nu are "niciun dubiu" că tot el va conduce campaniile electorale ale PSD, în 2014.