Un autoturism a ieşit de pe autostrada A2 şi s-a lovit de un copac, trei persoane au fost rănite
21:05, 23 Mai 2015
Un autoturism a ieşit de pe autostrada A2 şi s-a lovit de un copac, după ce şoferul a pierdut controlul volanului, trei pasageri fiind răniţi, potrivit reprezentanţilor Poliţiei Autostrăzi.