Drumarii prostesează: Ne vom da îmbolnăviţi de Covid dacă Guvernul nu ne măreşte salariile
02:01, 25 Nov. 2020
Iarna asta, s-ar putea să nu mai vezi drumul de zăpadă. Asta pentru că drumarii se plâng că nu şi-au primit măririle de salarii pe care le aşteaptă de doi ani. Sindicatul „Elie Radu” spune că angajaţii lucrează la deszăpezire în condiţii de frig. Şi că rămân, uneori, izolaţ în ger şi viscol în chiar […]