Ioan Andone: Nu aveam voie să facem greşelile pe care le-am făcut la 1-0
01:00, 15 Iul. 2012
Antrenorul echipei CFR Cluj, Ioan Andone, a declarat, sâmbătă, după înfrângerea suferită în faţa formaţiei Dinamo Bucureşti în Supercupa României, scor 4-6 după loviturile de departajare, că jucătorii săi nu aveau voie să facă greşelile pe care le-au făcut la 1-0.