Doi deputaţi îi cer demisia Laurei Georgescu de la CNA. Georgescu: Nu demisionez, n-am încălcat legea
16:42, 24 Mart. 2015
Deputaţii Gigel Ştirbu şi Mădălin Voicu i-au cerut Laurei Georgescu să îşi dea demisia de la şefia CNA, după ce au constatat că Legea audiovizualului nu prevede posibilitatea revocării sale din funcţia de preşedinte, însă Georgescu a spus că nu va demisiona, pentru că nu a încălcat niciodată legea.